Czym jest nowoczesny pas cnoty?

Pas cnoty, stosowany w dawniejszych czasach wobec kobiet, ma za sobą raczej niechlubną historię. Czy dzisiaj nie stosujemy już jednak takich akcesoriów? Stosujemy, na co warto zwrócić uwagę.

Według jednego ze źródeł internetowych chińscy studenci jednej z uczelni pracują nad bielizną dla kobiet, która będzie skutecznie chroniła je przed napaścią seksualną, rażąc napastnika prądem o dużej mocy. Przechodząc jednak do mniej drastycznych kwestii, nowoczesne pasy cnoty stosowane są już raczej jako gadżet mający na celu podnieść temperaturę w sypialni. Czy warto?

Męski pas cnoty – dla kogo?

Twój ukochany ma duże potrzeby seksualne, a Ty akurat wyjeżdżasz? Założenie pasa cnoty może być całkiem ciekawym pomysłem, dzięki któremu Ty będziesz spała spokojnie, a wybranek nie będzie miał możliwości zaspokajać się bez Twojego udziału. Nie jest to jednak tylko sztuczka na niewiernych. Założenie pasa pomaga przy problemach ze zbyt częstą masturbacją, kiedy to problem staje się tak duży, że trudno jest myśleć o innych czynnościach, dlatego, że niemal wciąż zachodzi konieczność rozładowania napięcia seksualnego. Brak możliwości zaspokojenia się tu i teraz może czasem pomóc w złagodzeniu problemu. Pasy cnoty w nowoczesnym wydaniu są także elementem zabaw łóżkowych w stylu BDSM.

Zalety pasa cnoty

  • Ani pas, ani mała kłódeczka, na którą jest zamykany, nie są widoczne pod ubraniem, nie ma zatem szans na to, by ktoś się zorientował.
  • Pas cnoty nie utrudnia codziennego funkcjonowania, oddawania moczu ani utrzymywania codziennej higieny narządów płciowych.
  • Konstrukcja pasa nie obciąża penisa, jest nieodczuwalna.
  • W zamawianym zestawie są pierścienie i tuleje o różnych średnicach tak, aby móc bezproblemowo wybrać tę najlepszą dla siebie.
  • Noszenie go może być wyjątkowo pobudzające. Przyjęło się, że podczas zabaw BDSM osoba zapięta w pas jest na pozycji uległej. Wielu mężczyzn nic tak nie pociąga, jak dominująca kobieta… Dodatkowa świadomość, że nie może on być w tej chwili zaspokojony, działa jeszcze bardziej rozbudzająco.
  • Pasem można wymusić dłuższą abstynencję, dzięki której doznania, kiedy już wreszcie pójdziecie do łóżka, będą o wiele intensywniejsze.
  • Pas można bez obaw nosić przez dłuższy czas, nie grozi to infekcją ani dyskomfortem.

Pas cnoty może być świetną zabawą, lecz o ile noszenie go niekoniecznie musi powodować dyskomfort fizyczny, o tyle psychiczny już jak najbardziej. Pamiętajcie o jednym: to nie jest średniowiecze. Pasa cnoty używamy tylko za zgodą osoby, która ma go założyć. Jeśli czujesz, że zakładasz go tylko po to, by zadowolić drugą osobę, zrezygnuj.

Nowoczesny pas cnoty – czy warto?

Ze względu na bardzo rozbudzający charakter zabawy z pasem cnoty w roli głównej, można przemyśleć wcielenie tego typu igraszek przynajmniej raz w życiu. Osoby lubiące łóżkowe eksperymenty będą raczej zadowolone, może to się stać wręcz stałym elementem w sypialni. Pasy cnoty we współczesnym wydaniu nie narażają okolic intymnych na otarcia, groźne infekcje, ani inne nieprzyjemności.

Poszukujesz najlepszego pasa cnoty w dobrej cenie? Koniecznie zajrzyj na stronę internetowego sex shopu e-rozkosz.pl, by znaleźć swój zestaw idealny! W korzystnej cenie już dziś zamów gadżet, który na długi czas ożywi Twoją sypialnię. Spróbujcie chociaż raz, a nuda w łóżku nie zagrozi Wam zbyt prędko!