Italian Fashion – zaufana marka

Italian Fashion to polska marka odzieżowa, która już od 30 lat oferuje swoje produkty na rynku. Okazuje się, że istnieją liczne powody ku temu, by skorzystać z odzieży produkowanej właśnie przez tę markę. Poniżej rozwiniemy owe powody nieco szerzej. 

Wysoka jakość odzieży damskiej i nie tylko poparta doświadczeniem

Italian Fashion to marka odzieżowa założona w 1990 roku. Jest to wybór idealny dla osób wspierających w pełni polskie produkty, gdyż cały proces tworzenia oferowanej odzieży odbywa się właśnie w Polsce – od projektu aż po przekazanie produktu klientom. Idea świadomego kupowania zdobywa sobie coraz szersze rzesze zwolenników, co oznacza, że chcemy wiedzieć, czy ubrania, które nosimy, nie powstały np. w wyniku niewolniczej pracy dzieci w krajach Trzeciego Świata. Zaopatrując się w odzież proponowaną przez Italian Fashion, mamy pewność, że dzięki umieszczeniu całego procesu produkcji w kraju rodzimym, zakupujemy ubrania wyprodukowane w pełni etycznie.

Drugim, bardzo ważnym powodem ku temu, by kupować odzież właśnie tej marki, jest wykorzystywanie przede wszystkim tkanin naturalnych, dzięki czemu odzież będzie bardzo przyjemna w noszeniu. Tkaniny syntetyczne nie tylko są mniej przyjazne dla skóry, lecz też dla środowiska, dzięki czemu wpisujemy się w nurt produkcji odzieżowej o zmniejszonej szkodliwości dla natury. 

Wyrabiane przez nas ubrania są nie tylko wygodne, lecz też miłe dla oka i zgodne z aktualnymi trendami – każdego roku tworzona jest nowa kolekcja, idealnie wpisująca się w bieżący styl. 

ciepły szlafrok damski

Odzież Italian Fashion – dla kogo?

Tutaj wszyscy znajdą coś dla siebie. Oferujemy wyjątkowe kolekcje ubrań dla pań, z uwzględnieniem także potrzeb młodych mam, zatem dla nich również oferujemy specjalną kolekcję. Wiemy, że na co dzień panie uwielbiają podkreślać swój urok osobisty wyjątkową bielizną, lecz oczekiwanie na maleństwo i pierwsze miesiące po porodzie to ten szczególny czas, kiedy musimy łączyć piękno wybranego ubioru z o wiele większą wygodą. Dlatego w swojej kolekcji oferujemy klasyczną odzież damską, jak i tę z udogodnieniami kobiet w ciąży i po porodzie. Dodatkowym plusem jest to, że również panie o niestandardowych rozmiarach znajdą dla siebie ubrania, w których będą wyglądać pięknie. 

Italian Fashion również oferuje bieliznę męską

Wiemy, że męskie podejście do mody zmieniło się w obecnych czasach, lecz nie w każdym przypadku. Oznacza to, że niezależnie od swoich upodobań, każdy mężczyzna znajdzie swoją idealną bieliznę. Zarówno panowie gustujący w modowych nowinkach i nietypowych wzorach, jak i ci ceniący sobie bardziej klasyczne fasony, będą zadowoleni. 

Nie zapominamy również o ciuszkach dziecięcych

Nie sposób pominąć tutaj maluszków, dla których tez mamy cos specjalnego. Idealnie łączymy baśniowe motywy z fasonami inspirowanymi szafą ”dla dorosłych”, dzięki czemu nasze maleństwa mają szansę wyglądać zarówno uroczo, jak i wyjątkowo stylowo. Bielizna oferowana najmłodszym jest wykonana w pełni z miękkich, naturalnych tkanin, będących najbardziej przyjaznymi ciału, by nie narażać dziecka na uczulenia i podrażnienia.

Gdzie znajdziemy ubrania z kolekcji Italian Fashion?

Największy wybór znajdziemy oczywiście w Internecie. Można znaleźć wszystko zaczynając od bielizny i piżam damskich, aż po odzież dziecięcą. Oprócz oficjalnego sklepu marki, jej wyroby znajdziesz również pod adresem rafjolka.pl. Bogata kolekcja bielizny nocnej oraz innych produktów sprawia, że szybko i wygodnie zaopatrzysz całą swoją rodzinę we wszystko, co niezbędne, od bielizny osobistej po stylowe ubrania oraz przepiękne komplety pościeli do domu, stylowe firanki czy też obrusy.