Jak prawidłowo dobrać bieliznę do figury?

Większość kobiet nie ma pojęcia jaka bielizna pasuje do ich typu figury. Przez ta niewiedza niepotrzebnie zniekształcają proporcję swojego ciała i marnują potencjał, który tkwi w każdej kobiecie. Dowiedz się jaką bieliznę kupić, abyś na pewno wyglądała kobieco i seksownie.

  1. Figura typu rożek

Ten typ figury charakteryzuje się szerszymi ramionami, obfitym biustem, wąskimi biodrami i smukłymi nogami. Jeżeli widzisz w lustrze zarys odwróconego trójkąta, to jesteś właśnie rożkiem. Przede wszystkim powinnaś zadbać o dobrze dobrany stanik, który odpowiednio podtrzyma twój biust. Jako posiadaczka pięknych nóg możesz zainwestować w koronkowe figi.

  1. Figura typu jabłko

Ten typ figury jestem efektem nieodpowiedniej diety, kobieta wtedy posiada obfity biust i oponkę na brzuchu. W taki wypadku powinnaś zainwestować w odpowiedni biustonosz, który solidnie podtrzyma twoje piersi. Jeżeli chodzi o majtki, kup takie bardziej zabudowane o funkcji wyszczuplającej.

  1. Figura typu klepsydra

Jest to typ uchodzący za ideał, charakteryzuje się obfitym biustem, proporcjonalnymi do ramion biodrami i głębokim wcięciem w talii. Jeżeli jesteś klepsydrą możesz przebierać w bieliźnie, ponieważ we wszystkim będziesz wyglądać idealnie.

  1. Figura typu gruszka

bieliznaMały biust, wąskie ramiona i obfite biodra – to najprostsza charakterystyka tego typu figury. W tym przypadku należy przede wszystkim optycznie powiększyć biust poprzez push-up lub bardziej zabudowany stanik. Lekiem na zbyt obfite biodra będą koronkowe figi z wyższym stanem.

  1. Figura
    kolumny

Ten typ ciała charakteryzuje się zupełnym brakiem talii i kobiecych krągłości, jest charakterystyczna dla młodych kobiet których figura się jeszcze nie rozwinęła. W tym przypadku zbawienny będzie stanik typu push-up oraz falbankowe figi, które nadadzą tej figurze krągłości.