Jak prawidłowo dobrać bieliznę do figury?

Większość kobiet nie ma pojęcia jaka bielizna pasuje do ich typu figury. Przez tą niewiedzę, niepotrzebnie zniekształcane są proporcję ciała. Dowiedz się jaką bieliznę kupić, abyś na pewno wyglądała kobieco i seksownie.

Dobór bielizny powinien skupiać się nie tylko na estetycznym wyglądzie. Bielizna musi się dobrze prezentować w przypadku każdej okazji, niezależnie od tego, jaki fason wybieramy najchętniej. Zarówno bielizna na co dzień, jak i ta zakładana wyłącznie na szczególne okazje, powinna spełniać nasze wymagania. Wybór właściwych kompletów bielizny zapewni nam wygodę i komfort. 

Obecnie, każda kobieta może zaopatrzyć się w wygodną, dopasowaną do rozmiaru bieliznę. Producenci oferują komplety lub pojedyncze sztuki bielizny, które można dopasować do okazji, rozmiaru, indywidualnych preferencji kolorystycznych i typu. W sklepach internetowych i stacjonarnych, możemy przeglądać oferty przeznaczone dla każdej pani. Warto jednak pamiętać, że dobór bielizny powinien skupiać się nie tylko na aspektach wizualnych. Zarówno stanik, jak i majtki dla kobiet powinny być dopasowane do typu ich figury.

Majtki dla kobiet

Typy sylwetki a dobór bielizny

  1. Figura typu rożek

Ten typ figury charakteryzuje się szerszymi ramionami, obfitym biustem, wąskimi biodrami i smukłymi nogami. Jeżeli widzisz w lustrze zarys odwróconego trójkąta, to jesteś właśnie rożkiem. Przede wszystkim powinnaś zadbać o dobrze dobrany stanik, który odpowiednio podtrzyma twój biust. Jako posiadaczka pięknych nóg możesz zainwestować w koronkowe figi.

  1. Figura typu jabłko

Ten typ figury jestem efektem nieodpowiedniej diety, kobieta wtedy posiada obfity biust i oponkę na brzuchu. W taki wypadku powinnaś zainwestować w odpowiedni biustonosz, który solidnie podtrzyma twoje piersi. Jeżeli chodzi o majtki, kup bardziej zabudowane o funkcji wyszczuplającej.

  1. Figura typu klepsydra

Jest to typ uchodzący za ideał, charakteryzuje się obfitym biustem, proporcjonalnymi do ramion biodrami i głębokim wcięciem w talii. Jeżeli jesteś klepsydrą możesz przebierać w bieliźnie, ponieważ we wszystkim będziesz wyglądać idealnie.

  1. Figura typu gruszka

Mały biust, wąskie ramiona i obfite biodra – to najprostsza charakterystyka tego typu figury. W tym przypadku należy przede wszystkim optycznie powiększyć biust poprzez push-up lub bardziej zabudowany stanik. Lekiem na zbyt obfite biodra będą koronkowe figi z wyższym stanem.

  1. Figura kolumny

Ten typ ciała charakteryzuje się zupełnym brakiem talii i kobiecych krągłości, jest charakterystyczna dla młodych kobiet których figura się jeszcze nie rozwinęła. W tym przypadku zbawienny będzie stanik typu push-up oraz falbankowe figi, które nadadzą tej figurze krągłości.

Zakup bielizny w internecie

Obecnie, coraz większa ilość kobiet decyduje się na zamówienie kompletów bielizny przez internet. Pomimo tego, iż nie można przymierzyć bielizny, wybór ten jest coraz bardziej popularny. Na stronie produktów znajdują się wymiary w centymetrach. Bielizna jest dostępna w wielu kolorach, z dodatkami lub bez, na okazję lub na co dzień. Producenci nie skupiają się jedynie na szczupłych paniach, ale oferują zmysłową i wygodną bieliznę również w rozmiarach L i powyżej.