Najbardziej doceniane produkty niemieckie – top 10.

Produkty chemiczne sprowadzane z Niemiec cieszą się ogromnym uznaniem wśród Polaków, co nie powinno dziwić ze względu na liczne zalety owych wyrobów. Poniżej przedstawiamy ranking 10 najlepszych środków chemicznych, które warto mieć w swoim domu.

1. Żel do koloru Persil Professional

Chcesz, by Twoje ubrania były nie tylko czyste, świeże i pięknie pachnące, lecz też pragniesz, by zachowały swój intensywny kolor? Wiedz zatem, że żel Persil Professional będzie doskonałym wyborem! Środek doskonale radzi sobie z trudnymi plamami, a do tego działa już w 20 stopniach! Persil Professional to nie tylko ochrona kolorów Twojego ubrania, lecz też zabezpieczenie pralki przed kamieniem na długi czas.

2. Koncentrat do płukania Softlan Windfrisch

Częste pranie ubrań sprawia, że tracą one swoją dotychczasową miękkość, za którą tak je uwielbiasz… Aby temu zapobiec, zastosuj koncentrat do płukania Softlan Windfrisch. Zastosowanie wysokiej jakości formuły sprawi, że Twoje ubrania będą nie tylko miękkie i delikatne w dotyku, lecz też odporne na zagniecenia. Dzięki zastosowaniu koncentratu Softlan również prasowanie przestanie być udręką dla Ciebie i Twoich ubrań.

3. Żel do czyszczenia piekarników Dr. Beckmann

Pokryte trudnymi do usunięcia przypaleniami patelnia, piekarnik, a nawet szyb kominkowy i wiele innych miejsc nie muszą już być dalej zmorą! Wypróbuj proste rozwiązanie, jaki jest zastosowanie żelu do czyszczenia piekarników Dr. Beckmann. Aktywna formuła produktu mocno przywiera do czyszczonej powierzchni, skutecznie pozbywając się zabrudzeń, a wygodny aplikator pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc! Twój dom jeszcze nigdy nie był tak czysty!

4. Antybakteryjny żel do rąk Nivelazione Sensitive

Dbanie o higienę naszych rąk jeszcze nigdy nie było tak ważne. Dlatego też, aby to ułatwić, warto zaopatrzyć się w antybakteryjny żel do rąk Nivelazione Sensitive. Dzięki zawartości wyciągu z bawełny doskonale nadaje się on również do skóry wrażliwej, chroniąc ją przed wysuszeniem i podrażnieniami. Żel Nivelazione doskonale zastąpi Ci mycie rąk z użyciem wody i mydła, gdy jesteś poza domem.

5. Żel do WC Domestos aktiv kraft lime fresch

Nowa, zagęszczona formuła żelu Domestos aktiv kraft lime fresch pomaga skutecznie rozprawić się nie tylko z bakteriami, lecz też z nagromadzonym kamieniem i rdzą. Zastosowanie wygodnej dyszy pozwala zaaplikować środek w niedostępne dotychczas miejsca, co czyni Twoją toaletę idealnie czystą! Przyjemny zapach limonki czyni proces aplikacji bardziej znośnym dla osób wrażliwych na intensywne zapachy.

6. Spray do czyszczenia pleśni i osadów Astonish

Miejsca takie, jak kuchnia czy też łazienka, powinny odznaczać się ze względów bezpieczeństwa idealną czystością, podczas gdy paradoksalnie to właśnie one stwarzają na ogół idealne warunki do rozwoju szkodliwej dla zdrowia pleśni i innych osadów. Od dziś nie jest to problemem! Zastosuj spray do czyszczenia pleśni i osadów Astonish i ciesz się domem wolnym od zanieczyszczeń! Produkt idealnie nadaje się do ram okiennych, płytek, fug i innych miejsc zaatakowanych pleśnią.

7. Spray do kabin prysznicowych Astonish

Utrzymanie kabiny prysznicowej czy też wanny w doskonałej czystości jest bardzo trudnym zadaniem do wykonania przy codziennym użytkowaniu. Dlatego też tak ważny jest dobór środków, który Ci to zadanie ułatwi. Jednym z nich jest spray do kabin prysznicowych Astonish. Dzięki niemu Twoja łazienka będzie czysta na błysk, a przy tym doskonale zdezynfekowana! Użycie środka jest proste, wystarczy go rozpylić i zostawić.

chemia niemiecka

8. Chusteczki zapobiegające szarzeniu Dalli

Twoje pranie może być czyste jak nigdy dotąd! Jak to możliwe? Z pomocą przychodzą chusteczki zapobiegające szarzeniu Dalli. Ich działanie polega na wyłapywaniu brudu, który mógłby ponownie osadzić się na ubraniu, a także na blokowaniu przenikania kolorów. Zastosuj chusteczki Dalli i zatrzymaj biel na dłużej!

9. Odplamiacz precyzyjny Makijaż i Trawa Dr. Beckmann

Co mają ze sobą wspólnego makijaż i trawa? Teoretycznie niewiele, jednak gdy odkryjesz ich pozostałości na ubraniu, zapewne zmienisz zdanie. Oba rodzaje plam są dosyć trudne do usunięcia, przez co wiele klasycznych środków czyszczących po prostu zawodzi. Wówczas zastosuj odplamiacz precyzyjny Makijaż i Trawa Dr. Beckmann. Dzięki skutecznym formułom odplamiacz radzi sobie z trudnymi plamami i można z powodzeniem stosować go na różnych rodzajach tkanin.

10. Emulsja do drewna Pronto wosk pszczeli

Pielęgnacja mebli drewnianych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wyjątkowe połączenie naturalnie występujących wosków i specjalnych formuł pielęgnacyjnych w emulsji do drewna Pronto wosk pszczeli wspomaga ochronę i renowację powierzchni drewnianych. Twoje meble jeszcze nigdy nie były tak czyste i piękne!

Chemia niemiecka nierzadko staje się dla nas remedium na liczne, trudne do usunięcia zabrudzenia, dzięki czemu nasze domy mogą być dokładnie tak czyste i zadbane, jakbyśmy tego chcieli.

Szeroki zakres asortymentu chemii z Niemiec znajdziesz w sklepie internetowym Chemia-Forma.pl.