Najmodniejsze szpilki w tym sezonie

Szpilki to taka cudowna rzecz, która wyszczupla naszą sylwetkę, wydłuża nogi, nadaje sprężystości łydce i zapewnia ogólny seksapil. Nie ma wątpliwości, że są ona dla kobiet czymś wyjątkowym. Obecnie w sklepach mamy ich szeroki wybór, możemy w nich przebierać, wybierać i nigdy nie będzie nam ich za mało.

teraz najmodniejszym fasonem są szpilki sznurowane, trend  ten utrzymuje się już od sezonu letniego. Ten typ szpilek nadaje stylizacji drapieżności i charakteru, z pewnością nie można ich nazwać subtelnymi. Od momentu ich zakupu będziesz chciała pod nie podporządkować wszystkie swoje stylizacje!

Zawsze możesz się zainspirować zestawieniami celebrytek, które w ostatnim czasie pokochały ten fason szpilek. Wszystko za sprawą projektantów, którzy dzielnie promują ten fason. Obecnie szpilki sznurowane są widoczne na wszystkich pokazach, reklamach i czerwonych dywanach.

Zatem czym najlepiej się kierować kupując takie szpilki?

Oto parę rad z których powinnaś koniecznie skorzystać:

  1. Wybierz się na zakupy wieczorem, kiedy twoje nogi są już zmęczone i opuchnięte. W ten sposób unikniesz zakupu szpilek, które będziesz mogła zakładać jedynie na początku dnia. Oczywiście problem może być rozwiązany przez regulowane wiązania i paskszpilkii, jednak zawsze lepiej dmuchać na zimne, zwłaszcza jeżeli planujesz na takie buty przeznaczyć większą ilość pieniędzy.
  2. Zazwyczaj szpilki sznurowane posiadają bardzo wysoki obcas, tak więc na pewno nie dasz rady przetrwać w nich zbyt wielu godzin. Można temu łatwo zaradzić, nosząc zawsze przy sobie wygodną parę balerin. Obecnie istnieje bardzo ciekawe rozwiązanie elastycznych balerinek, które można zwinąć w rulon i schować do torebki. Nie zajmują one zbyt dużo miejsca.
  3. W momencie sznurowania lub zapinania takich szpilek, lepiej pozostaw trochę luzu. W momencie kiedy twoja noga zacznie puchnąc unikniesz niepotrzebnego bólu i otarć.