Rurki z wysokim stanem – coś w co musisz się zaopatrzyć!

Po erze dzwonów nastały czasy wąskich rurek, które na stałe przyjęły się w modzie XXI w. Może nie jest to najbardziej łaskawy fason, ponieważ podkreśla wszystkie mankamenty figury. Jednak jeżeli jesteś posiadaczką szczupłych, smukłych nóg nie powinnaś się długo zastanawiać nad ich zakupem. Obecnie najbardziej pożądane są spodnie z dziurami, o wysokim stanie oraz długości 7/8.

Koniec z biodrówkami, które zsuwały się z ciała przy każdej próbie siadania. Rurki o wysokim stanie doskonale maskują większy brzuch, odstające boczki, podkreślają pupę i wcięcie w talii, a także wydłużają nogi. To nie tylko moda, ale również szereg korzyści dla naszej figury.

Obecnie idealnym wyborem są spodnie o takim fasonie w kolorze czarnym lub w różnym odcieniu jeansu z rozdarciami na kolanach. Nie ważne, że idzie zima i może nam być chłodno, czego nie robi się dla efektywnego wyglądu. W przypadku większych mrozów zawsze możesz założyć pod spód przezroczyste rajstopy.

Wyjściowe spodniejeansy

Doskonałym pomysłem na wieczorowe wyjście jest założenie tego typu rurek wykonanych z eko skóry. W połączeniu z szpilkami i obcisłym body nadają ci sekowany i drapieżny look. Obecnie powoli odchodzi się od sterczu na rzecz mniej wygodnego, grubszego jeansu. Jednak warto docenić urok i klasykę tego materiału, tworzy on bowiem niepowtarzalny efekt i styl.

Jak widać, wszystko wskazuje na to, że lata świetności rurek nadal trwają. Nie zastanawiaj się i spraw sobie taki fason, następnie będziesz się mogła cieszyć doskonałym stylem i wyglądem. Są one dostępne we wszystkich możliwych sieciówkach z ubraniami, a ich cena wcale nie jest wygórowana.