W jaki sposób zapisać do Oriflame

Praca w charakterze konsultantki Oriflame to niezwykle ciekawy sposób na poznawanie nowych kosmetyków, rozwijanie swoich umiejętności biznesowych i poznawanie nowych, ciekawych ludzi inspirujących się branżą kosmetyczną. To kariera, którą możesz rozpocząć już w wieku 16 lat i kontynuować bez względu na swoją płeć czy ścieżkę zawodową. W Oriflame pracujesz tyle godzin, ile chcesz i zarabiasz na zamówieniach, które zrealizujesz. W jaki sposób możesz zapisać się do klubu Oriflame i czerpać korzyści z bycia konsultantem marki?

Zapisz się do Klubu i dołącz do grona konsultantów Oriflame

Obecność w Klubie Oriflame niesie za sobą bardzo wiele korzyści nie tylko dla aktywnych konsultantów, ale i tych którzy postanowią wykorzystać dostępne zniżki wyłącznie na swoje potrzeby. Aby znaleźć się w gronie klubowiczów nie trzeba wiele – dzięki intuicyjnej stronie internetowej marki i gotowym formularzom zgłoszeniowym, zapisanie się do Klubu zajmuje krótką chwilę i to bez konieczności wychodzenia z domu. Szybki i wygodny sposób zapisania się do Klubu Oriflame pozwoli Ci zacząć swoją karierę w firmie w dowolnie wybranym momencie, bez rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z przełożonymi i oczekiwania na rezultaty rekrutacji. To Ty jesteś tutaj swoim szefem i decydujesz o swojej karierze konsultanta już od pierwszych chwil dołączenia do Klubu.

Gdzie znaleźć formularz zgłoszeniowy? Odwiedź stronę główną marki lub poniższy link: http://gierzkiewicz.pl/zapisz-sie-do-oriflame/, uzupełnij swoje dane osobowe i prześlij formularz, a po chwili otrzymasz odpowiedź e-mail z dalszymi instrukcjami. To naprawdę proste i szybkie zadanie, po którym możesz właściwie od razu korzystać z przysługujących Ci przywilejów konsultanta niezależnie od tego, czy Twoje członkostwo będzie wiązało się wyłącznie z zakupami dla siebie, czy budowaniem kariery z Oriflame.

Na czym polega członkostwo w Klubie Oriflame?

Jeśli lubisz poznawać i testować nowe kosmetyki, cenisz sobie wysoką jakość produktów i interesują Cię kolejne pojawiające się promocje, członkostwo w klubie Oriflame to propozycja w sam raz dla Ciebie. Dołączając do klubu, po wpłaceniu niewielkiego wpisowego (6,90 zł), otrzymujesz dostęp do całego szeregu bonusów, zniżek i ciekawych ofert dostępnych wyłącznie dla konsultantów marki. Nie musisz na tym etapie podejmować decyzji, czy zamierzasz realizować zamówienia tylko dla siebie, czy zbierać je od znajomych i osób w swoim otoczeniu. Każdy członek klubu ma tu dostęp do 20% zniżki na wszystkie kosmetyki, wcześniejszego dostępu do niektórych promocji i szansy na zdobywanie dodatkowych premii za wysoko punktowane zamówienia. To Ty decydujesz jak wykorzystasz swoją obecność w klubie Oriflame – możliwości jest naprawdę wiele.

  • Zamawiaj produkty w niższych cenach. Jako zarejestrowany klient sklepu internetowego Oriflame otrzymujesz dostęp do zniżek, z których możesz korzystać już od pierwszych minut dołączenia do Klubu i tak długo, jak tylko zechcesz. Pamiętaj jedynie, by zamawiać kosmetyki regularnie, a promocje zostaną z Tobą bezterminowo.
  • Działaj jako konsultant. Chcesz kupować kosmetyki taniej, a jednocześnie na tym zarabiać? Zbieraj zamówienia od swoich znajomych, bliskich i każdego, kto może chcieć wypróbować kosmetyki Oriflame. Sprzedawaj je w cenie katalogowej, a różnicę w cenie po 20% zniżce zachowaj dla siebie jako wynagrodzenie ze sprzedaży. Zarabianie z Oriflame jest proste i tylko Ty decydujesz o tym, jaką kwotę zarobisz w danym okresie katalogowym.
  • Zostań Liderem i buduj własną sieć sprzedaży. Dla najbardziej zaangażowanych i stawiających na rozwój z Oriflame konsultantów, marka przygotowała program biznesowy, w ramach którego możesz zapraszać do klubu kolejnych konsultantów, budować własny zespół i wspólnie z nim osiągać wyniki sprzedażowe, które poprawią zarobki każdego z was. Jako Lider możesz awansować na kolejne poziomy, zwiększając swoje premie, zyskując dostęp do ciekawych branżowych szkoleń i wyjazdów, zdobywając doświadczenie w branży i budowaniu własnej marki, a także zyskać wiele dodatkowych bonusów związanych z pracą dla jednej z największych marek kosmetycznych na świecie.

Co zyskujesz dołączając do Klubu Oriflame?

Praca konsultanta Oriflame to jedna z najbardziej niepozornych, a zarazem najciekawszych propozycji rozwoju kariery na dzisiejszym rynku pracy. Każdy, bez zobowiązań, może spróbować tu swoich sił! Wypełnij formularz, dołącz do klubu i ciesz się bonusami, jakie przygotowano dla nowych członków zespołu Oriflame.