Zamienniki posiłków – koktajle herbalife

Zazwyczaj dieta kojarzy nam się z rygorystycznym pilnowaniem godzin i składników naszych posiłków oraz wieloma ograniczeniami. Mimo że specjaliści nie polecają zazwyczaj ani całkowitego eliminowania konkretnych produktów, ani tak zwanych diet sokowych, herbalife to wyjątek na dietetycznym rynku. Dzięki spożywaniu koktajli herbalife w ramach diety można odżywiać się nie tylko zdrowo, ale i smacznie, przy okazji gubiąc zbędne kilogramy.

Podstawy zdrowej diety

Podstawą zdrowej diety na pewno nie jest unikanie jedzenia i głodzenie się, bowiem naszego organizmu nie da się tak łatwo oszukać, dostarczając minimalną ilość kalorii, a warto pamiętać, że tym bardziej nie jest to zdrowe dla nas samych. Aby zdrowo chudnąć, należy „gubić” około 1 kilograma tygodniowo, najlepiej ćwiczyć i spożywać co najmniej 5 posiłków dziennie – lepiej zatem jeść mniej, ale częściej i unikać nadmiernego objadania się, zwłaszcza wieczorami. Warto wcześniej obliczyć swoje całkowite zapotrzebowanie kaloryczne za pomocą kalkulatora, uwzględniając wiek, wagę i aktywność fizyczną, a od wyniku odjąć około 300—400 kalorii. W wielu przypadkach warto też odwiedzić dobrego dietetyka i z nim skonsultować nasz żywieniowy plan.

Koktajle herbalife jako zamienniki dietetycznych posiłków

Jeśli już kilka miesięcy przebywamy na diecie albo po prostu odżywiamy się zdrowo i kończą nam się pomysły na tak zwane „fit dania”, być może czas postawić na coś nowego. Tym novum w naszej diecie mogą być właśnie koktajle , które polecamy stosować zamiast zwykłego posiłku bez wyrzutów sumienia. Taki koktajl sprawdzi się nie tylko w domu, ale i jako uzupełnienie płynów po zakończeniu aktywności fizycznej na świeżym powietrzu czy w siłowni.

wysportowana kobieta z koktajlem

Dlaczego koktajle herbalife mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie?

Wielu z nas, zwłaszcza kobiet, stosuje różnego rodzaju suplementy diety, które mają wspomóc nasz organizm i dostarczyć dodatkowe zapasy witamin, oprócz tych, które przyswajamy, spożywając tradycyjne posiłki. Zamiast jednak stosować suplementy, zwłaszcza nie mając stuprocentowej pewności, że zawierają opisaną na opakowaniu ilość witamin, może lepiej postawić na smaczne i zdrowe koktajle herbalife? Z pewnością warto nieco wspomagać swój organizm, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, w którym brakuje nam choćby witaminy D3. A skoro można połączyć przyjemność, czyli wypicie smacznego koktajlu, z pożytecznym, czyli odżywieniem organizmu w sposób nieco bardziej naturalny od suplementów diety, to dlaczego nie spróbować?

Koktajle herbalife – każdy znajdzie coś dla siebie

Nie masz czasu albo chęci, by przygotowywać sobie w domu samodzielnie tradycyjne smoothie? Mamy rozwiązanie, które sprawi, że brak czasu przestanie mieć znaczenie. To nasze koktajle herbalife, w wielu smakach i odmianach, które pokrywają co najmniej jedną trzecią dziennego zapotrzebowania naszego organizmu na witaminy i składniki mineralne. Specjalnie opracowane składy zawierają nie tylko substancje odżywcze, ale także zioła, białko czy błonnik. Sportowcy mogą wybrać specjalne koktajle proteinowe, które dodadzą im energii przed treningiem lub po jego zakończeniu. Jakie smaki oferujemy? Dla każdego coś dobrego – zwolennicy owoców będą zadowoleni z koktajli o smaku maliny i jagody czy truskawki, a miłośnicy słodyczy pewnie postawią na odżywczy koktajl czekoladowy bądź o smaku… ciastka z kremem. Zdziwieni? Nie ma powodu, uważamy bowiem, że posiłek powinien nie tylko mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie, ale także zadowalać nasze kubki smakowe. Jeśli jakiś smak szczególnie przypadł Wam do gustu, nie wahajcie się zamówić go w większym opakowaniu o masie 780 gram. Mniejsze zawierają 550 gram równie odżywczego i smacznego koktajlu. Można go zmiksować z odtłuszczonym mlekiem, a nawet ulepszyć dodając owoców. Taki zdrowy posiłek to tylko nieco ponad 200 kalorii!
Pamiętajmy jednak, by w procesie odchudzania zachować zdrowy rozsądek – koktajle nie mogą być podstawą zdrowej diety, tylko jej uzupełnieniem w ramach poszczególnych posiłków. Sama inwestycja w koktajle herbalife, bez zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, odstawieniu sklepowych słodyczy i ograniczeniu tłuszczu oraz węglowodanów nie sprawi, że nagle, niczym za dotknięciem różdżki, zobaczymy na wadze o 10 kilogramów mniej. Koktajle to świetnie uzupełnienie diety i pomoc dla organizmu w okresach osłabienia, ale na pewno nie cudowna dieta, która przyniesie efekty bez wysiłku.